Muzyczny Piknik Rodzinny w Nakle nad Notecią

/Muzyczny Piknik Rodzinny w Nakle nad Notecią
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na kolejny punkt obchodów 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią przez Władysława Łokietka, którym będzie Muzyczny Piknik Rodzinny!

Już 22 września na terenie wystawowym KPODR Minikowo czeka na Was wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki i komedii. Zaśpiewają dla Was: Kayah, Izabela Trojanowska, Michał Kaczmarek, a towarzyszyć im będzie Poznańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego. O dobry humor zadba Cezary Pazura. Nie zabraknie także lokalnych wykonawców. Wśród nich będą Małgorzata Malikowska i Wiktoria Vollmuller.

Koncertowi towarzyszyć będą:
🎂 coroczna Wystawa Jesień w Ogrodzie
🎂 XII Krajowa Wystawa Szpiców i Psów Ras Pierwotnych
🎂 pierwszy Piknik Lotniczy
🎂 pokaz sprzętu służb mundurowych
🎂 stoiska instytucji
🎂 stoiska Kół Gospodyń Wiejskich
🎂 rękodzieło
🎂 gastronomia
🎂 plac zabaw dla najmłodszych.

🛩 W trakcie Pikniku Lotniczego będzie można skorzystać z płatnych lotów widokowych. 🛩

🚌 Zachęcamy, by tego dnia skorzystać z bezpłatnego transportu autobusowego. Bezpłatne autobusy będą na przedniej szybie miały oficjalne logo 720-lecia Nakła nad Notecią i będą się zatrzymywały również w Trzeciewnicy i Ślesinie – mieszkańcy tych miejscowości również mogą skorzystać z przejazdów. Rozkład jazdy zostanie opublikowany w osobnym poście w wydarzeniu. 🚌

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania 720. rocznicy nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią.

Honorowy patronat nad wydarzeniem organizowanym przez Nakielski Ośrodek Kultury i Gminę Nakło nad Notecią objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.