O nas2019-09-13T13:05:14+02:00

O NAS

Zajmujemy się organizacją koncertów oraz różnego rodzaju wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Współpracujemy z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, a nasz młody zespół, dzięki odpowiedniemu kierunkowemu wykształceniu, doświadczeniu i zaangażowaniu stanowi gwarancję profesjonalnie świadczonych usług, zapewniając wydarzenia na najwyższym poziomie artystycznym i wizualnym.

Organizujemy szeroko pojęte eventy – od małych klubowych koncertów, poprzez projekty filharmonijne, imprezy plenerowe i telewizyjne, po realizację tras koncertowych czołowych polskich artystów w obrębie niemal każdego gatunku. Zarówno w przypadku koncertów kameralnych jak i tych adresowanych do wielotysięcznej publiczności, zapewniamy opiekę artystyczną, wsparcie promocyjne i kompleksową obsługę techniczną.

Przygotowujemy zarówno koncerty biletowane, jak również oferujemy sprzedaż gotowych projektów koncertowych dedykowanych odbiorcom zewnętrznym – instytucjom kulturalnym, samorządowym oraz firmom prywatnym. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, precyzyjnie dopasowując naszą zróżnicowaną oraz elastyczną ofertę do jego potrzeb i oczekiwań.

W naszym portfolio znajdują się również scenariusze kilkudniowych imprez o charakterze festiwalowym z bogatym programem artystycznym.
Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom odbiorców rynku muzycznego staramy się, by nasze koncertowe propozycje kojarzyły się z wyłącznie dobrą muzyką i profesjonalną organizacją.

Każdorazowo dbamy o to, by nasze koncerty budziły wyjątkowe emocje i gwarantowały niezapomniane wrażenia. A wszystko dzięki temu, że nasza praca jest również naszą pasją!

Partnerzy

Patroni medialni

Zapisz się do newslettera!